Saunariumas.lt klausia

Kokiu tikslu naudojate / ketinate naudoti saunariumą?
 
Infrasauna - saunariumas - nešiojama infraraudonųjų spindulių pirtis

 

Nuostabioji infraraudonųjų spindulių sauna - ATGAIVINA, SUŠILDO, TEIGIAMAI VEIKIA MŪSŲ SVEIKATĄ IR NET LEIDŽIA SULIEKNĖTI

 

Saunariumas arba nešiojama infraraudonųjų spindulių pirtis - tai:

  • raminanti šiluma

  • graži ir sveika oda

  • greita kūno detoksikacija

  • atgaiva ir streso sumažėjimas

  • sumažėjęs skausmas - artrito, chroniško skausmo, traumų terapija

  Saunariumas

 

SENOSIOS PIRTYS

Įvairių rūšių pirtys egzistuoja jau tūkstančius metų, geriausiai žinomos jos buvo senovės Suomijoje, iš kur ir kilo žodis „sauna“. Taip pat garsios Šiaurės Amerikos indėnų prakaito trobelės.Kitose kultūrose iš garinių pirčių arba karštųjų versmių buvo žinoma, kad kurį laiką stipriau šildomas kūnas atsipalaiduoja. Pirties, kaip papildomo būdo apsivalyti ir atsipalaiduoti, įvaizdis bėgant laikui nepakito, tačiau technologijų pažanga gali suteikti patogių naujų būdų mėgautis pirties šiluma.

 

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ PIRČIŲ IR ĮPRASTŲ PIRČIŲ PALYGINIMAS

Įprastos pirtys remiasi netiesioginiais šilumos perdavimo kūnui būdais (konvekcija, oro srovėmis, ir šiluminiu laidumu). O infraraudonieji spinduliai virsta šiluma, kai paliečia kūną. Tik 20 procentų infraraudonųjų spindulių šildytuvo skleidžiamų spindulių šildo orą, daugiau nei 80 procentų energijos paliekama šildyti jums. Taigi infraraudonaisiais spinduliais šildoma pirtis jus gali sušildyti stipriau ir giliau nei įprasta pirtis, kartu tokia pirtis leidžia jums laisvai kvėpuoti.

 

MEDINĖS PIRTYS IR MOBILIOSIOS PIRTYS

Mobiliose infraraudonųjų spindulių pirtyse yra tie patys elementai kaip ir (nedidelėse) medinėse infraraudonųjų spindulių pirtyse, gaivinantis poveikis jose esančiam kūnui irgi toks pat. Uždaroje erdvėje kūną šildo ta pati FIR technologija. Mobili pirtis gerokai pigesnė, tačiau jos efektyvumas toks pat.

 

VIDINĖS KŪNO TEMPERATŪROS PADIDĖJIMAS

Normali vidinė kūno temperatūra yra 36°C-38°C. Papildoma šiluma atsiranda mankštinantis ar esant karštoje aplinkoje. Yra du būdai, kuriais kūnas gali atsikratyti perteklinės šilumos:
• Padidėja širdies plakimo dažnis, kad kraujas, ir su juo šiluma, greičiau judėtų nuo vidaus organų odos link.
• Prasideda prakaitavimas; prakaitas garuoja ir taip vėsina kūną.
Kad prakaitavimas būtų skatinamas, pirtyse kūnas iš tiesų patiria saikingą šilumos perteklių. Tiesą pasakius, infraraudonųjų spindulių pirtyse jau ties žemiausiu nustatymu šilumos lygis yra pakankamas, kad dauguma žmonių imtų prakaituoti. Vis dėlto, kiekvienas iš mūsų skirtingai reaguoja į infraraudonųjų spindulių šilumą. (Žr. „Kokia temperatūra? Kiek išskiriama prakaito?“ dešinėje.)

 

FIR (ilgųjų infraraudonųjų spindulių) spektras su temperatūros valdymu visame kūne, ideali ir efektyvi šiuolaikiška technologinė sistema, kuri paprastai naudojama grožio salonuose, svorio metimo centruose ir netgi namuose.

Šiuolaikiniai žmonės daug ir sunkiai dirba, patiria didelį psichologinį spaudimą bei stresą. Dėl to jų sveikata yra ypatingai jautri. Atsižvelgdami į sveikatos sutrikimus, bei greitą gyvenimo tempą, kurį sukelia šiuolaikinė civilizacija, mes rekomenduojame saunariumą. Jis apjungia sveikatos priežiūros ir lieknėjimo funkciją be jokio neigiamo poveikio žmogaus organizmui ir todėl yra ideali pažangių technologijų sveikatos priežiūros įranga visai šeimai.

 

Sausas karštis – detoksikacija – energijos suteikimas

 Grožį suteikiantis liekninimo efektas – gera savijauta  

 

 

 

Saunariumai naudoja pažangią šilumos valdymo technologiją, tokiu būdu per trumpą laiko tarpą efektyviai suteikdamas tolygų terminės šilumos paskirstymą visame organizme.

Ši unikali pažangių technologijų infraraudonųjų spindulių FIR mobili sauna su išskirtinėmis naudą teikiančiais savybėmis galiausiai gali būti prieinama ir naudojama Jūsų namuose, bute ar kitoje gyvenamoje aplinkoje, kadangi užima mažai vietos, o jai įdiegti nereikalingi inžineriniai sprendimai, statybos darbai. Jos dizainas apjungia pačius reikalingiausius požymius ir charakteristikas, kurias turi saunos. Su šiuo nešiojamu ilgųjų infraraudonųjų spindulių (FIR) saunariumu Jūs patirsite netgi didesnį patogumą bei naudą nei naudodami įprastą sauną. 

Aukštas šilumos efektyvumas padeda išprakaituoti, aktyvuoti organizmą, skatina kraujo apytaką ir palaiko organizmo sveikatą. 10 minučių saunoje atitinka 30 minučių bėgiojimo ristele siekiant išprakaituoti. Saunos dizaino dėka Jūsų galva ir rankos gali būti išorėje, ir Jūs galite skaityti, žiūrėti televizorių arba klausytis muzikos.

Ši gyvybingumo arba relaksacinė sauna – tai gamtinė ir bendroji terapija. Tai paprastas ir efektyvus metodas siekiant detoksikuoti, atstatyti ir atgaivinti vidinį organizmą. Ji turi keturias pagrindines funkcijas: kraujo apytakos gerinimas, terminė šilumos terapija, detoksikacija per prakaitavimą ir kūno bei minčių atpalaidavimas.

 

 

 

     

   

Šiluminis bandymas

   1. Šiluminė nuotrauka prieš procedūrą:

   2. Šiluminė nuotrauka po procedūros: